Zdroj: www.lurdy.eu

Staňme se znovu společně Ježíškovými vnoučaty

Vloni si díky nám mohl pan Pavel užít výlet do Luhačovic i s lázeňským pobytem a procedurami.  A protože bych byla ráda, kdyby se stalo každoroční tradicí splnit přání alespoň jednomu ze seniorů, spouštím sbírku na splněný cestovatelský sen i letos.

Paní Dana z Hořic touží vyrazit na Maltézskou pouť do Lurd, kterou každoročně pořádá Suverénní řád maltézských rytířů.

Ke svému přání napsala:
Jsem věřící a moc bych si přála podívat se na poutní místo v Lurdech s Maltézskými rytíři. Vždycky, když někam jedu řeším bezbariérovost a jestli se o mě bude mít kdo postarat, proto by bylo skvělé se tam moct podívat s řádovými bratry, protože oni na tohle všechno myslí a zajistí to. Nikdy jsem neletěla letadlem, to by pro měl taky skvělý zážitek.

Pojďme paní Daně společně dopřát výlet, na který se bez nás nikdy nepodívá!

V roce 2020 se řádová pouť k Panně Marii lurdské uskuteční na přelomu dubna a května. Suverénní řád maltézských rytířů umožňuje cestovat speciálním letadlem vypraveným z Prahy a zajistí vše potřebné, včetně bezbariérového ubytování, stravy nebo nezbytných ošetřovatelů pro nemocné poutníky. To všechno ale něco stojí! Aby se paní Dana mohla stát jedním z poutníků, potřebuje uhradit náklady 16 000 korun. Věřím, že společně to dáme!

Své příspěvky můžete posílat na stejný transparentní účet jako vloni – 605907/5500.

MÁ TO SMYSL!

 

0 komentáře

Napsat komentář

Chcete se přidat do diskuze?
Neváhejte přispět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *