Foto: facebook Ježískova vnoučata

POJĎME SE SPOLEČNĚ STÁT JEŽÍŠKOVÝM VNOUČETEM! Pan Pavel z Domova pro osoby se zdravotním postižením v Praze si moc přeje jet k moři do Bulharska. Udělejme mu společně hezké Vánoce.

My všichni, co se tu virtuálně potkáváme, můžeme cestovat téměř kamkoliv a kdykoliv. Pavel to bez nás nedokáže. Nemá dostatek finančních prostředků, ani žádnou rodinu, která by ho vzala s sebou nebo mu zájezd zaplatila.

Pojďme se pro letošní Vánoce stát jeho rodinou! Letecký zájezd do Bulharska stojí pro jednu osobu zhruba 10 000 – 15 000 korun. Potřebujeme tedy vybrat zhruba 30 000 (jela by s ním jedna z ošetřovatelek z domova). Zřídila jsem transparentní účet u Raiffeisen Bank 605907/5500, na kterém můžeme začít plnit Pavlův sen. I kdybychom měli cílovou částku vybrat po stokorunách, věřím, že to společně dáme!

Všechny organizační věci zařídím, případné pomoci se ale nebráním. Pokud by se vybralo víc peněz, než je potřeba na zájezd, předám je organizátorům Ježíškových vnoučat, kteří je společně s dalšími darovanými penězi používají na nákupy nákladných darů jako jsou elektrické invalidní vozíky, polohovací postele atd. (Účet je transparentní, pohyby na něm si budete moct kontrolovat.)

MÁ TO SMYSL!

0 komentáře

Napsat komentář

Chcete se přidat do diskuze?
Neváhejte přispět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *